Poznaj nasze przedszkole
  • ModelowePrzedszkole

to przedszkole niepubliczne, o profilu placówki montessoriańskiej, przygotowane do przyjęcia dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Mieści się przy ul. Jana Kazimierza 283 w Stanisławowie Pierwszym, około 50 metrów od przystanku autobusowego.

Placówka jest przystosowana do przyjęcia podopiecznych z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

• BIMG_20181031_102416

• Sale przedszkola mieszczą się na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku. Teren placówki jest ogrodzony. Dzieci mają do dyspozycji ponad 500 m2 powierzchni. Na terenie znajduje się plac zabaw, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o metodyce Marii Montessori.

Sale wyposażone zostały zgodnie z zasadami pedagogiki Montessori, w klasach pracują nauczyciele montessoriańscy, którzy stanowią grupę empatycznych pedagogów.

Na parterze budynku znajduje się stołówka oraz dwie grupy żłobkowe, tzw. toodlers. W żłobku oprócz materiałów Montessori można spotkać również inne elementy wystroju, tak aby możliwie pobudzić wszelkie zmysły poznawcze przyszłych przedszkolaków.

Zaświadczenie o wpisie do rejestru żłobków

Zaświadczenie o wpisie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych

• Godziny otwarcia

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 6.30 – 18.00.

• DNI ADAPTACYJNE

Dni adaptacyjne w naszym przedszkolu odbywają się indywidualnie. Dajemy tyle czasu, ile potrzeba dziecku i rodzicowi na oswojenie się z nową sytuacją.

• Zapisz swoje dziecko

Witamy w Modelowym Przedszkolu
Poznaj zalety najlepszego przedszkola dla Twojego dziecka. Tylko u nas Twój maluch będzie czuł się jak w domu.
  • Piękne miejsce
  • Grupy tematyczne
  • Metoda Montessori
  • Najlepsi specjaliści

Zadzwoń!

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

537-464-710
Skontaktuj się