Poznaj nasze przedszkole
  • ModelowePrzedszkole

to przedszkole niepubliczne przygotowane do przyjęcia dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Obecnie placówka jest w trakcie zmian organizacyjnych. Od nowego roku 2017 zmieni się lokalizacja przedszkola na ul. Jana Kazimierza 283 w Stanisławowie Pierwszym – będzie jeszcze dogodniejsza szczególnie dla rodziców dojeżdżających środkami komunikacji miejskiej (około 50 metrów od przystanku autobusowego).

Powstanie również przestrzeń dla utworzenia grup żłobkowych (1 – 2,5 latki), które docelowo zajmą parter nowego budynku.

Placówka jest przystosowana do przyjęcia podopiecznych z orzeczeniem.

• slider_slide1_img2.png

• Sale przedszkola mieszczą się na parterze oraz pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku przy ulicy Jana Kazimierza 283 w Stanisławowie Pierwszym. Teren placówki jest ogrodzony. Dzieci mają do dyspozycji ponad 500 m2 powierzchni. Na terenie znajdować się będzie plac zabaw, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o metodyce Marii Montessori.

Sale również wyposażone zostały zgodnie z zasadami pedagogiki Montessori, w młodszej grupie można jednak spotkać również inne elementy wystroju, tak aby możliwie pobudzić wszelkie zmysły poznawcze małych przedszkolaków.

W godzinach porannych odbywać się będą zajęcia z wykorzystaniem pedagogiki Marii Montessori, w godzinach popołudniowych dzieci uczestniczyć będą w zajęciach ogólnorozwojowych z uwzględnieniem alternatywnych form edukacji oraz metody klasycznej.

Zaświadczenie o wpisie do rejestru żłobków

Zaświadczenie o wpisie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych

• Godziny otwarcia

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 6.30 – 18.00.

• DNI ADAPTACYJNE

Dni adaptacyjne w naszym przedszkolu odbywają się indywidualnie. Dajemy tyle czasu, ile potrzeba dziecku i rodzicowi na oswojenie się z nową sytuacją.

• Zapisz swoje dziecko

Witamy w Modelowym Przedszkolu
Poznaj zalety najlepszego przedszkola dla Twojego dziecka. Tylko u nas Twój maluch będzie czuł się jak w domu.
  • Piękne miejsce
  • Grupy tematyczne
  • Metoda Montessori
  • Najlepsi specjaliści

Zadzwoń!

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

537-464-710
Skontaktuj się